Uziemienie

Do tej pory często pisałam o stosowaniu suplementów celem poprawienia własnego zdrowia. Wiąże się to oczywiście z kosztami. Ale jest coś co możemy zrobić dla siebie za darmo. Musi się nam tylko chcieć. Przez 3/4 roku możemy korzystać z łaskawości natury. Podłączenie się do energii elektrycznej Ziemi przyniesie nam wiele korzyści. Po pierwsze: ze względu na to, że Ziemia rezonuje z naszym polem magnetycznym. Po drugie: że pomaga rozładować złe w skutkach promieniowanie elektromagnetyczne.

Musimy tylko codziennie wyjść z domu i stanąć bosymi nogami na trawie, piasku czy drewnie. Albo zachować z nimi kontakt  gołej skóry poprzez dłonie. Należy tak trwać około 1/2 godziny i najlepiej oczywiście co dzień.

Wpływa to na zmniejszenie stanów zapalnych, pozytywnie również na system immunologiczny, na sen, zwiększa energię, poprawi nastrój.

Nie zapominajmy także o słońcu i nie docenianej witaminie D3. Przypominam, że dzięki tej witaminie można by zapobiec 77% wszystkich nowotworów. Też za darmo. Wystarczy eksponować ok. 40% naszej skóry na słońce. W godzinach: 10.00 – 14.00. Też na 1/2 godziny wystarczy.

Kochani! Polecam książkę “WYLECZ SIĘ SAM”. MEGADAWKI WITAMIN.Andrew W.Saul PH.D 660 str. Ręczę, że każdy kto ją przeczyta i zastosuje się do zaleceń, będzie przewlekle zdrowy 🙂

 

3 przemyślenia nt. „Uziemienie

    1. Cieszę się, że komuś podobają się. W związku ze zbyt małym odzewem doszłam do wniosku, że są “głosem wołającego na puszczy” i przestałam pisać. Tym bardziej wdzięczna jestem za ten komentarz.

  1. Świetna strona.
    Posty wypełnione bardzo cennymi radami… Wsyztsko zwięźle i na temat.. Niby dużo człowiek wie już a jednak tu można sobie wsyztsko przypomnieć i dowiedzieć się czegoś nowego 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *