SZCZEPIENIA

Obudź się Polsko. Obudź się Polonio.Playlist na youtube  – dowiedzieliśmy się dziś, że dobro pod przewodnictwem Roberta Kenedyego, juniora, zwyciężyło w Amerykańskim Sądzie Najwyższym z siłami zła w postaci Billa Gatesa,  i szczepionki na koronowirusa nie będą obowiązkowe. Od 30 lat zanieczyszczone szczepionki zabijają na świecie miliony dzieci: ponad 5 mln w Indiach, 65 mln w Afryce, 77 mln dzieci z autyzmem po szczepionkach, 15.000 w Japonii – nieszczęsne szcz. na raka szyjki macicy. Skutki uboczne tych zanieczyszczonych, niesprawdzonych  szczepionek przeważają ew. korzyści.

To w Ameryce Północnej a co u nas. U nas niesławetna Rada Lekarska pozbawia dra Huberta Czerniaka praw do wykonywania zawodu. Dlatego, że właśnie mówił prawdę o tychże szczepionkach. Tak więc siły zła w osobach Billa Gatesa, Elona Muska czy Wiliama Monti mają się dobrze. Ten ostatni wypowiada się przed kamerą o nas mieszkańcach Ziemi jako populacji prostaków. Z pogardą mówi, że oni posiadający błękitną krew, od wielu już lat kontrolują nasze życie i szczepią nasze dzieci na nieistniejące choroby(Maszyna do chipowania. Współpraca Elona Muska i Billa Gatesa. youtube)

Tak więc jeśli protest przeciwko obowiązkowym szczepieniom nie powiedzie się nastąpi nasz koniec, mimo że początkowo będziemy zachwycać się osiągnięciami technologicznymi firmy E.Muska “‘Neuroning”. Szczególnie interesującymi dla niepełno-       sprawnych ze względu na implant mózgu, który na krótko uczyni nas sprawnymi.

Bill Gates mocno się już u nas zadomowił i podsypał pieniędzy komu trzeba żeby odebrać sobie w odpowiedniej chwili superatę z nawiązką. Będzie więc chmura internetowa we Wrocławiu i nasz niechybny koniec.

PROTEST PRZECIW PRZYMUSOWYM SZCZEPIENIOM 6 CZERWCA PL.ZAMKOWY godz. 12.00

p.s. protest odbył się w asyście policji. Była piękna pogoda. Przyjechali ludzie z całej Polski. Było nas ok. 4 tys. O wiele za mało. Dlaczego np. w Niemczech na protestach są tłumy? A Polacy śpią. Oddają swoje zdrowie walkowerem podłym ludziom, którym marzy się depopulacja. Będziemy więc ” czwórkami iść do nieba” po szczepionkach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *